Close

Kosačky

Motorová kosačka, 2,6kW, 139cc, 46cm, DEDRA

DED8721-46C

Skladom: 2 položky

Pozor: skladom posledné kusy

272,90 € s DPH

363,90 € s DPH

-91,00 €

Detaily

Oleje a mazivá pre motorové kosačky nájdete PRIAMO TU!

Prajete si mať krásne zelený a precízne upravený trávnik ako z amerických filmov, nechcete míňať horibilné sumy za predražené kosačky, ale zároveň túžite po kosačke, ktorá si poradí s čímkoľvek, čo na vašej záhrade môže stretnúť? Potom je pre vás ideálny napr aj tento model. Jeho hlavnou prednosťou je výborný výkon a jednoduchá obsluha, vďaka ktorej sa môže kosenia ujať takmer ktokoľvek v rodine, čo ocenia najmä unavení rodičia po práci.

Výkonný a vybavený model

Srdcom celého prístroja je bezpochyby motor, ktorý sa môže pochváliť objemom 139 cm3 a celkovým výkonom 2 600 W. Vďaka kombinácii všetkých svojich parametrov je tento model vhodný pre kosenie trávnatých plôch s rozlohou väčších než 1 200 m2, čo je plocha, ktorá môže tvoriť už naozaj veľkú rodinnú záhradu. Kôš pojme neuveriteľných 65 litrov pokosenej trávy, a tak sa nemusíte báť, že budete musieť pri sekaní trávu často vysypávať. Šírka záberu predstavuje solídnych 46 cm, vďaka čomu budete mať záhradu posekanú za krátku chvíľu. Samotnú výšku kosenia môžete ľahko nastaviť od 25 do 75 mm zvolením jedného zo 6 výškových stupňov.

Praktické vlastnosti

Ergonomické riadidlá zaistia, že vás nebudú ruky pri držaní kosačky bolieť ani po dlhých minútach práce a veľké zadné kolesá zase zaručujú jednoduchú ovládateľnosť kosačky.

Na stiahnutie

Close