Close

Ruksaky a tašky

Navštívené produkty

Ruksak Matilda Nylon Coyote, Helikon-Tex

Ruksak Matilda Nylon 35L v prevedení Coyote od Helikon-Texu, je z odolného materiálu Cordura 500D s objemom 35 litrov

Viac detailov

Skladom: 1 položka

Pozor: skladom posledné kusy

89,00 € s DPH

92,00 € s DPH

-3,00 €

Detaily

Ruksak Matilda® Nylon 35L v prevedení Coyote od Helikon-Texu, je vyrobený z odolného a farebne stáleho materiálu Cordura® 500D. Celkový objem ruksak Matilda je 35 litrov, čím sa ruksak  radí do kategórie stredne veľkých, vhodných na 2-3 dňové výlety či akcie. 

Predné kapsy na ruksaku Matilda® 35L od Helikon-Texu, sú pevne prichytené k ruksaku, avšak medzi zadnou stranou kapsy a ruksakom je medzera, cez ktorú je možné prevliecť ďalšie vybavenie. Vrchná časť ruksaku, je vybavená jedným vonkajším vreckom, ktoré sa otvára prostredníctvom zipsu a jedným sieťkovaným vreckom z vnútornej strany.

Vnútorná časť je pomerne jednoduchá, nájdeme v nej len molle pás na prichytenie molle sumky či kapsičky a háčik na uchytenie hydratačného vaku. Rovnako tak tu nájdete aj zips, ktorý po otvorení odhalí plastovú vložku na chrbte, ako aj vyberateľnú kovovú výstuž. Vďaka tomuto spojeniu plastovej vložky a kovového stredového vystuženia, ruksak pekne drží svoj tvar, šírku a zároveň Vás nič netlačí do chrbta. 

Dno ruksaka Matilda® 35L je vystužené hrubšou vrstvou materiálu Cordura® 500D, pre dlhšiu životnosť a lepšiu výdrž. Po oboch stranách stranách nájdeme molle pásy, na prípadné rozšírenie celkového objemu a zároveň aj nastaviteľné pásy.

Materiál: 100% Nylon 210D - Cordura® 500D
Objem: 35L
Hmotnosť: 1670 g 
Zipsy: YKK®

Ruksak MATILDA CoyotePPL-MTA-NL-11-UNI Coyote Varianta: Coyote
Veľkosť: UNI

Skladom: 1 položka (k odoslaniu ihneď)

Pozor: skladom posledné kusy

89,00 € s DPH
92,00 € s DPH
-3,00 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close