Close

Nože s pevnou čepeľou

Navštívené produkty

Victorinox P4.2253 Survival Outdoor dýka

Tento klenot Victorinox P4.2253 Survival Outdoor medzi loveckými nožmi navrhol a testoval zakladateľ a inštruktor Survival outdoor školy vo Švajčiarsku

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

137,26 € s DPH

152,50 € s DPH

-15,24 €

Detaily

Tento klenot Victorinox P4.2253 Survival Outdoor medzi loveckými nožmi navrhol a testoval zakladateľ a inštruktor Survival outdoor školy vo Švajčiarsku Christof Hagen. Testovanie a zdokonaľovanie trvalo 8 rokov až  kým bol schválený do výroby a voľnej distribúcie.
Má perfektne ergonomicky vytvarovanú rukoväť z koreňa olivovníka, ktorý je veľmi tvrdý ale príjemný na dotyk a odolný voči vlhkosti a oderu. K nožu je pripevnená po celej dĺžke kvalitnými nitmi navyše poistená vode, teplu a mrazu odolnou vrstvou špeciálneho lepidla.
Čepeľ noža je vyrobená z vysoko korozívne odolnej húževnatej a nesmierne tvrdej ocele 12C27M. Jej tvarovanie umožňuje vrch pritlačiť palcom pre precízne vedenie rezu. Zábrus ostria je špeciálne vytvarovaný pre dlhodobú ostrosť.

Nôž je vyvážený cca na 0,7 centimetra od stredu na stranu rukoväte pre dokonalé vrhanie.

Puzdro je vyrobené z pevnej a odolnej kože spojené nitmi, so spodným odvetraním čepele a poistkou proti vysunutiu noža na patentný uzáver.

Vlastnosti

Hmotnosť225 g
Dĺžka noža (celková)24,5 cm
Dĺžka ostria12,5 cm
Materiál RukoväteDrevo
MateriálINOX
Čepeľ nožaHladká
Dýka Survival Outdoor VICTORINOXP4.2253 Varianta: hnedá

Momentálne vypredané

137,26 € s DPH
152,50 € s DPH
-15,24 €

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

Tiež si kúpili

Close