Close

Brúsky na nože

Brúska elektrická na nože CC 120, Graef

PCC120

Skladom: 1 položka

Pozor: skladom posledné kusy

219,90 € s DPH

Detaily

Elektrická brúska GRAEF CC120 s prednastaveným uhlom brúsenia 20° umožňuje predbrúsenie, brúsenie i doostrovanie pomocou diamantových kotúčov a v 3. stupni je možné doostriť aj nože so zúbkovaným alebo vlnovkovým ostrím.

Graef elektrická brúska na nože CC120

Produktová rada FAMILY LINE - táto produktová rada je charakteristická rozsahovým použitím pre malé aj väčšie rodiny, pričom jej produkty sa používajú mimoriadne ľahko, bezpečne a jednoducho sa udržiavajú.
1. fáza: elektrické predbrúsenie - v tejto fáze je možné pripraviť na brúsenie aj veľmi tupé nože alebo opraviť poškodenie čepele.
2. fáza: elektrické brúsenie - pomocou diamantových brúsnych kotúčov sa v procese brúsenia vytvorí nová rezná hrana ostria, ktorej výsledkom je korunová štruktúra. Táto je garanciou dlhej životnosti ostria.
3. fáza: elektrické doostrovanie - pomocou diamantových doostrovacích kotúčov sa v procese doostrovania zaisťuje trvácnosť ostria. Táto fáza je vhodná aj na doostrovanie nožov so zúbkovaným alebo vlnovkovým ostrím.
20° brúsny uhol - táto brúska brúsi čepele pod uhlom 20° a je preto vhodná pre všetky kuchynské, športové a profesionálne nože.
Diamantové brúsne kotúče - naša oceľ potiahnutá diamantom, ktorý je najtvrdšou prírodnou látkou, brúsi čepele nožov rýchlejšie a ľahšie.
Trizor® - tri odlišné fázy usporiadané v rôznych uhloch, aby vytvorili podpornú oblúkovú hranu ostria s trojitým skosením.
Ultrastop® - táto brúska obsahuje patentované flexibilné doostrovacie kotúče, ktoré vo finálnej fáze úpravy jedinečne vyleštia čepeľ noža.
Edgeselect® - umožňuje prispôsobenie reznej hrany ostria aktuálnemu určeniu. Je preto ideálne na vytvorenie zosilnenej reznej hrany alebo optimalizácii na jemnú reznú hranu.


Charakteristika

Elektrická brúska GRAEF CC120 je všestranný pomocník. Výhodou diamantom potiahnutých kotúčov, ktorými je vybavená, je neuveriteľne rýchly výsledok brúsenia. Okrem toho môže slúžiť na vytvorenie špeciálnej reznej hrany ostria v závislosti od typu noža - napríklad hrubú reznú hranu na rezanie vláknitého mäsa alebo hladkú reznú hranu na filetovanie. Jej možnosti sú neobmedzené. Vodiče polohy noža vyrobené z tvrdých elastomérov umožňujú zase vykonať brúsenie i doostrovanie v presnom nemennom prednastavenom uhle a v prípade tejto brúsky aj u veľmi tupých alebo poškodených nožov (využitím 1. stupňa, ktorým je predbrúsenie). Pomocou patentovaných diamantových doostrovacích a leštiacich kotúčov je možné v 3. stupni opatrne doostriť aj nože so zúbkovaným alebo vlnovkovým ostrím.Technické parametre

rozmery: 250 x 112 x 110 mm (D x Š x H)
hmotnosť: 2,036 kg
príkon: 75 W
záruka: 24 mesiacov

Tiež si kúpili

Close