Close

Outdoor & Army

Navštívené produkty

Súvisiace produkty

Leatherman CRATER C33

Leatherman CRATER C33 - Jednoducho nôž. Kvalitný a ľahký

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

39,90 € s DPH

Detaily

Leatherman CRATER C33 - Jednoducho nôž. Kvalitný a ľahký

Sú situácie, kedy človek potrebuje len nôž. Nôž kvalitné, uzatvárateľný, pokiaľ možno ľahký, bez akýchkoľvek zbytočných pridaných funkcií.

Pre takéto chvíle je tu Leatherman CRATER® C33. Nôž sa 6,6 cm dlhou čepeľou meria v zavretom stave necelých desať cm a váži iba 66,9 gramov.

Rukoväť je totiž vyrobená z ľahkých sklolaminátových vlákien - materiálu ľahkého, napriek tomu natoľko odolného, ​​že nôž nemusí byť viac vystužovanie oceľovým jadrom.

Čepeľ je naopak vyrobená z vysoko kvalitnej ocele 420HC. Vďaka kolíčku na čepeli je možné nôž pohodlne otvoriť palcom jednej ruky.

Na druhej strane rukoväte je karabína pre uchytenie k batohu či očku.

Pre tieto vlastnosti si Leatherman CRATER® C33 cení napríklad horolezci, ale aj všetci tí, čo potrebujú mať po ruke ultra ľahký napriek tomu kvalitný zatvárací nôž.

Nástroj je vybavený odnímateľným klipom na vrecko.

Značka LEATHERMAN poskytuje na tovar záruku v dĺžke 25 rokov. Záruka na príslušenstvo a doplnky (púzdra, bity, atď.) je poskytovaná na dobu 24 mesiacov.

Balenie obsahuje: nôž, samolepku 100% originál, návod

Nástroje:

  • Nôž z ocele 420HC (Combo čepeľ C33 / rovná čepeľ C33)
  • Otvárač na fľaše / karabína

Rozmery:

Dĺžka čepele: 6.6 cm

Dĺžka zavretého nástroja: 9.82 cm

Hmotnosť: 66,9 g

Materiály:

Čepeľ: 420HC STAINLESS STEEL

Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysoko kvalitného náradia.

Tepelným spracovaním tejto ocele bola ďalej dosiahnutá optimálna pevnosť a výdrž u multitoolov Leatherman, tým je dosiahnutá vysoká odolnosť proti opotrebeniu.

Rukoväť: GLASS-FILLED NYLON

Termoplastický materiál, ktorého silu sme zlepšili pridaním sklenených vlákien. To spôsobilo vynikajúca výdrž bez zvýšenia hmotnosti.

Sklom vystužené nylonové rukoväte sú tak pevné, že nie je potrebná vnútorná oceľová konštrukcia, čím sa znižuje váha, a preto sa využíva u nožov Leatherman.

100% ORIGINÁL

Samolepka 100% ORIGINÁL sa nachádza na každom balení Multitool Leatherman, ktoré sú distribuované výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedná sa o ochranný prvok, ktorý slúži na ochranu spotrebiteľa.

Táto samolepka s unikátnym registračným kódom vám zaručí, že kupujete originál, nie plagiát a že tovar nespĺňa definíciu šedého dovozu.

Vlastnosti

Hmotnosť70g
Dĺžka noža (celková)16,5 cm
Dĺžka ostria6,3 cm
Materiál RukovätePlast
MateriálNerezová oceľ 420HC
Čepeľ nožaHladká
Leatherman CRATER C33PLTG860011N Varianta: čierna

Momentálne vypredané

39,90 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Vyžiadať produkt

Tiež si kúpili

Close