+421 918 910 077
Po-Pia 8:00-16:00
Close

Super teplé ponožky

HEAT HOLDERS Dámske ponožky + hrnček, 36-41

P9139A

Skladom: 4 položiek

15,00 € s DPH

Detaily

Dámska darčeková sada MAČIČKA - mäkučké ponožky s protišmykom a keramický hrnček.

Krásny darček pre každú babičku, starkú, mamu, dcéru - proste pre každú ženu. Darčeková krabička obsahuje teplé mäkučké ponožky s protišmykovou úpravou chodidla v kombinácii s milým keramickým hrnčekom.
Ideálny darček pod Vianočný stromček. Aj ponožky môžu splniť účel naozaj pekného a vkusného darčeka.
Ponožky sú dostupné v jednej veľkosti 4-7 (36-41) s motívom.

Heat Holders revolučné termo izolačné ponožky, ktorých hlavným účelom je vysoká schopnosť zateplenia chodidla a jeho lepšia a dlhšia izolácia aj v tom najväčšom chlade. Špeciálne vyvinuté vlákna, inovatívna technológia pletenia dlhých froté slučiek a intenzívny proces vnútorného počesania tak zachytávajú viac teplého vzduchu (telesného tepla) v blízkosti pokožky, čím udržiavajú chodidlá v teple dlhý čas.

Udržia teplo oveľa dlhšie a tým lepšie izolujú chodidlo od chladu. 
Heat Holders ponožky boli testované a certifikované významným britským inštitútom, kde dosiahli „tog rating" 2,34 - hodnotenie tepelného odporu textílií, známy aj ako izolačný odpor. Laboratórium poznamenalo, že to bolo po prvý krát, čo testovali ponožky so stupňom vyšším ako 2.

Konštrukčná metóda je výrobným tajomstvom a je tiež patentovaná v krajine pôvodu v Anglicku. Toto robí Heat Holders ponožky jedinečným a pokiaľ je nám doteraz známe, tak aj najteplejšími ponožkami na trhu.

Jedinečný trojfázovy proces výroby:

1. MODERNÉ PRIADZE
špeciálne vyvinuté vlákna poskytujú výbornú izoláciu proti chladu, s vynikajúcou schopnosťou odvodu vlhkosti od chodidla
2. FROTÉ Z DLHÝCH SLUČIEK
inovatívnou technológiou pletenia sa vytvorilo froté z extra dlhých slučiek, v ktorých sa zachytáva viac teplého vzduchu
3. JEMNE VYČESANÉ VNÚTRO
intenzívnym procesom vyčesania sa zvyšuje množstvo teplého vzduchu, zachteného vo vnútri ponožky

Close