+421 918 910 077
Po-Pia 8:00-16:00
Close

Super teplé ponožky

HEAT HOLDERS Pánske ponožky, 2 páry v salonke (darčekové balenie)

P3441A

Skladom: 10 položiek

12,00 € s DPH

Detaily

Pánske 2 páry vzorované ponožky v pekne zladených farbách, vzor JELEŇ, jedinečne zabalené v darčekovej krabičke v tvare salonky. Ideálny darček na Mikuláša alebo pod Vianočný stromček.

Pánske vzorované ponožky v pekne zladených farbách a s milým vzorom. jedinečne zabalené v darčekovej krabičke v tvare salonky. Ideálny darček na Mikuláša alebo pod Vianočný stromček. Aj ponožky môžu splniť účel naozaj pekného a vkusného darčeka.
Ponožky sú dostupné v jednej veľkosti 6-11 (39-45) s motívom.

Heat Holders revolučné termo izolačné ponožky, ktorých hlavným účelom je vysoká schopnosť zateplenia chodidla a jeho lepšia a dlhšia izolácia aj v tom najväčšom chlade. Špeciálne vyvinuté vlákna, inovatívna technológia pletenia dlhých froté slučiek a intenzívny proces vnútorného počesania tak zachytávajú viac teplého vzduchu (telesného tepla) v blízkosti pokožky, čím udržiavajú chodidlá v teple dlhý čas.

Udržia teplo oveľa dlhšie a tým lepšie izolujú chodidlo od chladu. 
Heat Holders ponožky boli testované a certifikované významným britským inštitútom, kde dosiahli „tog rating" 2,34 - hodnotenie tepelného odporu textílií, známy aj ako izolačný odpor. Laboratórium poznamenalo, že to bolo po prvý krát, čo testovali ponožky so stupňom vyšším ako 2.

Konštrukčná metóda je výrobným tajomstvom a je tiež patentovaná v krajine pôvodu v Anglicku. Toto robí Heat Holders ponožky jedinečným a pokiaľ je nám doteraz známe, tak aj najteplejšími ponožkami na trhu.

Jedinečný trojfázovy proces výroby:

1. MODERNÉ PRIADZE
špeciálne vyvinuté vlákna poskytujú výbornú izoláciu proti chladu, s vynikajúcou schopnosťou odvodu vlhkosti od chodidla
2. FROTÉ Z DLHÝCH SLUČIEK
inovatívnou technológiou pletenia sa vytvorilo froté z extra dlhých slučiek, v ktorých sa zachytáva viac teplého vzduchu
3. JEMNE VYČESANÉ VNÚTRO
intenzívnym procesom vyčesania sa zvyšuje množstvo teplého vzduchu, zachteného vo vnútri ponožky

Close