+421 918 910 077
Po-Pia 8:00-16:00
Close

Krásne teplé rukavice

HEAT HOLDERS Pánske rukavice S/M, čierne vzorované

Skladom: 11 položiek

12,00 € s DPH

Detaily

Pánske teplé zimné Heat Holders rukavice KARLSTAD ČIERNE, s pekným nórskym vzorom a teplou podšívkou HeatWeaver, sú úžasne mäkké, teplé a pohodlné zároveň. Ich hlavným účelom je vysoká schopnosť zateplenia aj vo veľmi chladných podmienkach. Rukavice sú ideálnym zimným doplnkom pre každého chlapa.

Heat Holders revolučné termo izolačné ponožky, ktorých hlavným účelom je vysoká schopnosť zateplenia chodidla a jeho lepšia a dlhšia izolácia aj v tom najväčšom chlade. Špeciálne vyvinuté vlákna, inovatívna technológia pletenia dlhých froté slučiek a intenzívny proces vnútorného počesania tak zachytávajú viac teplého vzduchu (telesného tepla) v blízkosti pokožky, čím udržiavajú chodidlá v teple dlhý čas.

Udržia teplo oveľa dlhšie a tým lepšie izolujú chodidlo od chladu. 
Heat Holders ponožky boli testované a certifikované významným britským inštitútom, kde dosiahli „tog rating" 2,34 - hodnotenie tepelného odporu textílií, známy aj ako izolačný odpor. Laboratórium poznamenalo, že to bolo po prvý krát, čo testovali ponožky so stupňom vyšším ako 2.

Konštrukčná metóda je výrobným tajomstvom a je tiež patentovaná v krajine pôvodu v Anglicku. Toto robí Heat Holders ponožky jedinečným a pokiaľ je nám doteraz známe, tak aj najteplejšími ponožkami na trhu.

Jedinečný trojfázovy proces výroby:

1. MODERNÉ PRIADZE
špeciálne vyvinuté vlákna poskytujú výbornú izoláciu proti chladu, s vynikajúcou schopnosťou odvodu vlhkosti od chodidla
2. FROTÉ Z DLHÝCH SLUČIEK
inovatívnou technológiou pletenia sa vytvorilo froté z extra dlhých slučiek, v ktorých sa zachytáva viac teplého vzduchu
3. JEMNE VYČESANÉ VNÚTRO
intenzívnym procesom vyčesania sa zvyšuje množstvo teplého vzduchu, zachteného vo vnútri ponožky

HEAT HOLDERS Pánske rukavice S/M, čierne vzorovanéPBSGH611-S/M Veľkosť: S/M

Skladom: 11 položiek

12,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close